Zaawansowane Kontrolery Dostępu

Zaawansowane Kontrolery Dostępu

Kontrolery serii PRxx2 mogą pracować jako autonomiczne jednostki kontroli dostępu jak i w zintegrowanym sieciowym systemie kontroli dostępu z centralą CPR. W trybie autonomicznym kontrolery PRxx2 mogą dozorować obustronne przejście bez potrzeby komunikacji z urządzeniami nadrzędnymi, zdarzenia są rejestrowane w wewnętrznym buforze kontrolera, a funkcje związane z czasem są sterowane przez jego wewnętrzny zegar. W trybie autonomicznym komunikacja z komputerem jest wymagana wyłącznie w celu przesłania ustawień i monitorowania pracy systemu w czasie rzeczywistym.

W zintegrowanym sieciowym systemie kontroli dostępu kontrolery serii PRxx2 wymieniają w sposób ciągły dane z centralą CPR, która to gromadzi zdarzenia w swoim buforze pamięci oraz jest odpowiedzialna za wszelkie funkcje o charakterze globalnym (strefy anti-passback, strefy alarmowe, itp.). Gdy komunikacja z centralą CPR zostaje zerwana kontrolery przełączają się do trybu autonomicznego i samodzielnie kontynuują pracę, lecz bez funkcji globalnych, wtedy zdarzenia są rejestrowane w ich wewnętrznych buforach pamięci.

System kontroli dostępu na bazie kontrolerów PRxx2 może być zarządzany lokalnie za pośrednictwem portów szeregowych COM lub USB, albo zdalnie przez sieć komputerową WAN/LAN.

 

Moduł elektroniczny kontrolera dostępu PR102DR.

PR102 ? Board

Kontroler dostępu dla jednego przejścia, współpraca z dwoma zewnętrznymi czytnikami serii PRT (Roger), zasilanie 12V DC, obudowa z tworzywa sztucznego przystosowana do montażu na szynie DIN 35mm. Jest to najprostsze urządzenie w serii kontrolerów zaawansowanych, posiada najistotniejsze funkcje, w tym bufor zdarzeń oraz zegar czasu rzeczywistego.

PR102 ? DR

Kontroler dostępu dla jednego przejścia umieszczony w obudowie z tworzywa sztucznego przystosowanej do montażu na szynie instalacyjnej 35 mm, zasilanie z napięcia zmiennego, wbudowany zasilacz buforowy 1.5A, wymaga dołączenia zewnętrznych czytników.

PR402 - Board

Kontroler dostępu dla jednego przejścia umieszczony w obudowie z tworzywa sztucznego przystosowanej do montażu na szynie instalacyjnej 35 mm, zasilanie z napięcia zmiennego, wbudowany zasilacz buforowy 1.5A, wymaga dołączenia zewnętrznych czytników.

PR402 ? DR

Kontroler dostępu PR402DR w obudowie metalowej z transformatorem zasilającym 18VA, miejsce na akumulator 7Ah/12V, łącznik antysabotażowy.

PR402-SET

Zewnętrzny kontroler dostępu i terminal RCP, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, kabel podłączeniowy 0.5m, klawiatura silikonowa z laserowo grawerowanym nadrukiem i podświetleniem, cztery programowalne klawisze funkcyjne, 4-linijkowy wyświetlacz LCD.

Kontrolery dostępne w dwóch wersjach:

1. PR602LCD-I - Wersja wewnętrzna, zaciski śrubowe.
2. PR602LCD-O - Wersja zewnętrzna, kabel podłączeniowy 0,5m.

PR602LCD

Zewnętrzny kontroler dostępu, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, zaciski śrubowe, klawiatura, możliwość instalacji bezpośrednio na puszce elektroinstalacyjnej 60mm. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych:

Wersja z obudową ciemnoszarą PR612-G

Wersja z obudową szary ? metalik PR612-S:

Zewnętrzny kontroler dostępu, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, zaciski śrubowe, możliwość instalacji bezpośrednio na puszce elektroinstalacyjnej 60mm. Występuje w 3 wersjach kolorystycznych:

PR622-G - Obudowa ciemnoszara:

PR622-W ? Obudowa biała:

PR622-S ? Obudowa srebrny metalik:

Szukasz bramek obrotowych i kołowrotów? 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., albo zadzwoń +48 667 944 141.