Standardowe Kontrolery Dostępu

Standardowe Kontrolery Dostępu

Kontrolery serii PRxx1 zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej popularnych rozwiązaniach kontroli dostępu. Mogą być wykorzystywane zarówno w instalacjach autonomicznych jak i sieciowych do 1000 użytkowników. Pracując w trybie autonomicznym kontrolery nie oferują harmonogramów czasowych oraz rejestracji zdarzeń, jednakże po uzupełnieniu systemu o centralę CPR obie wymienione wcześniej funkcje stają się dostępne. Jedna centrala CPR może obsługiwać do 32 kontrolerów serii PRxx1.

Gdy komunikacja z centralą CPR zostaje przerwana kontrolery przełączają się automatycznie do trybu autonomicznego i kontynuują swoje działanie zgodnie z ustawieniami, które obowiązywały w momencie awarii magistrali komunikacyjnej.

Wszystkie kontrolery serii PRxx1 są wyposażone w interfejs komunikacyjny RS485, który może zostać wykorzystany zarówno do ich programowania jak i do komunikacji w systemie sieciowym. System kontroli dostępu na bazie kontrolerów PRxx1 może być zarządzany lokalnie za pośrednictwem portów szeregowych COM lub USB, albo zdalnie przez sieć komputerową WAN/LAN.

 

Zewnętrzny kontroler dostępu, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, kabel podłączeniowy 0.5m, klawiatura silikonowa z podświetleniem, dwa klawisze funkcyjne.

PR311SE

Moduł elektroniczny kontrolera bez obudowy.

PR411 Board

Kontroler dostępu dla jednego przejścia umieszczony w obudowie z tworzywa sztucznego przystosowanej do montażu na szynie instalacyjnej 35 mm, zasilanie z napięcia zmiennego, wbudowany zasilacz buforowy 1.5A, wymaga dołączenia zewnętrznych czytników.

PRT411 ? DR

Kontroler dostępu PR411DR w obudowie metalowej z transformatorem zasilającym 18VA, miejsce na akumulator 7Ah/12V, łącznik antysabotażowy.

PRT411- SET

Zewnętrzny kontroler dostępu, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, zaciski śrubowe, klawiatura silikonowa z laserowo grawerowanym nadrukiem i podświetleniem, możliwość instalacji bezpośrednio na puszce elektro-instalacyjnej 60mm.

Wersja z obudową ciemnoszarą: PR611-G

Wersja z obudową srebrną ? metaliczną: PR611-S

Wersja z obudową odporną na uderzenia: PR611-VP

Zewnętrzny, wandalo-odporny kontroler dostępu, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, kabel podłączeniowy 0.5m, korpus obudowy oraz klawisze wykonane ze stopu aluminium i pokryte powłoką w kolorze srebrny metalik, zasięg czytania kart do 8 cm, możliwość instalacji bezpośrednio na puszce elektro-instalacyjnej 60mm.

Zewnętrzny kontroler dostępu, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, zaciski śrubowe, możliwość instalacji bezpośrednio na puszce elektro-instalacyjnej 60mm.

Wersja z obudową szarą: PRT 621-G

Wersja z obudową białą: PRT 621-W

Wersja z obudową srebrną ? metaliczną: PRT 621-S

Kontroler dostępu do zastosowań hotelowych z wbudowanym czytnikiem EM 125 kHz i kieszenią na kartę zbliżeniową. Możliwość instalacji bezpośrednio na puszce elektro-instalacyjnej 60 mm. Linie wyjściowe kontrolera mogą być załączone tak długo jak dowolna lub uprawniona karta zbliżeniowa jest obecna w kieszeni.

PR621-CH

Szukasz bramek obrotowych i kołowrotów? 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., albo zadzwoń +48 667 944 141.